שינגלס

שינגלס הינם רעפים עשויי תרכובת זפת וחומרי אספלט המציעים את הפתרון המושלם למי שמחפש גג מיוחד יפה ועמיד במיוחד. ייחודם של גגות שינגלס ניכן בהתאמה מיטבית לשיפועים נמוכים וזוויות מסובכות המקלות את בניית הרעפים.

פרטים

פרגולות

פרגולות משמשות כמקור צל לאיזור המרפסת או הגינה, כיום פרגולות הן חלק מעיצוב הבית ומבמחר של הפרגולות בשוק רחב ובעל מגוון עיצובים ואפשרויות. מספר טיפים והמלצות לפני רכישת פרגולה מבעל מקצוע, חשוב לדעת מראש שהעבודה איכותית ונקייה שתאפשר לך הנאה מושלמת מהפרגולה שלך.

פרטים

פרגולות עץ

פרגולה מעץ מסוגים שונים ובמגוון עיצובים, כולל פרגולות משולבות עם רעפים, פרגולות עץ למרפסת ולגן, פרגולות עץ לבית פרטי ,לבתי עסק. תכנון התקנת פרגולות עץ בהתאם לכיווני השמש ולתנאי המבנה המיועד להקנה , פרגולות עץ מחומרים המובחרים ומסוגי עצים משובחים, תוך הקפדה על איכות וגימור מושלמים.

פרטים

פרגולות מאלומיניום

פרגולות אלומיניום נפוצות מאוד בדירות, בתים פרטיים ועסקים שרוצים להימנע מתחזוקת עץ לאורך זמן, הפרגולות האלה מחזיקות מעמד זמן רב ללא טיפול ועמידות לזמן וניתן לקבוע את צבעים ומבנה הפרגולה להתקנה

פרטים

סוגי פרגולות

ישנם סוגי פרגולות מסוגי עצים שונים, איזה פרגולה מתאימה לבית שלך? רבים מתלבטים אם לבחור פרגולה מאלומיניום או על פרגולה מעץ, בקבלת החלטה על סוג פרגולה המתאימה לכם קבלו טיפים להחלטה נכונה בשבילך

פרטים

התקנת סוככים

סוכך נפתח כלפי מעלה ומתכווץ ע"י מערכת קפיצים מיוחדת. תפעול סוכך חלון מתאפשר באופן ידני, כלומר סיבוב של מנואלה לפתיחה וסגירה או על ידי מערכת חשמלית. המתכת הסוככך – סוכך חלון מורכב מאלומיניום אל חלד בשילוב מתכת נירוסטה.

פרטים

סוכך זרועות

סוכך זרועות בנוי על בסיס לא קבוע שבפועל זה יתרון מצוין המאפשר למשתמש שימוש בלתי מוגבל במשטח. היתרונות שבשימוש בסוכך הזרועות הם: פתיחה וסגירה של הסוכך בהתאם לתנאי מזג האויר או לרצון הלקוח. בסוכך הזרועות גם אפשרות לכיוון זויתי של השיפוע. שמשתנה בהתאם לכיווני השמים.

פרטים

סוכך קבוע

סוככים קבועים- בהקמת סוכך קבוע חשוב להתייעץ ולבצע תכנון הנדסי תוך התחשבות בצורה אדריכלית ובהתאם לעיצוב שבשטח. ישנה אפשרות לייצר ולהתקין סוככים קבועים בכל צורה נדרשת ,דוגמאות : סוכך מניפה, סוכך קשתי , סוכך שטוח , סוכך בצורת טרפז, סוכך משולש , סוכך משושה ועוד מגוון אפשרויות לעיצוב סוככים קבועים

פרטים

הצללות

ישנם בישראל מגוון רחש של פתרונות הצללה , פתרונות הצללה מטרתם לשמש הגנה מפני פגי מזג האויר כגון גשמים ,שמשו עוד. עסקים רבים נדרשים לתת מענה לנושאי מזג האויר בעיקר כאשר מדובר בבתי קפה, מסעדות ,בתי מלון וכדומה , השימוש בפתרונות הצללה בא לידי ביטוי במסעדות ובעסקים שרוצים לפנק את לקוחותיהם וליצור להם סביבה נעימה .

פרטים