סגירת חורף מסוג פנורמה

סגירות חורף לבתים עם גינה וחצר ועבור בתי קפה ומסעדות פורטל בנייה קלה מרכז עבורכם את כל המידע המקצועי לביצוע "סגירות חורף" וקירוי מבנים לחורף ועונות קרות.

סוגי סגירות חורף הקיימים בשוק הם סגירת חורף לבתי קפה, סגירות חורף למסעדות ובתי מלון, בניית חדרי זכוכית ומרפסות שמש ועוד.

פתרונות סגירת חורף לבתי מגורים מתבצעים בחומרי עץ או אלומיניום (לפי בחירת המזמין) דוגמא של סגירות חורף פופולריות: חדרי שמש, סגירת מרפסות ועליות גג, חדרי זכוכית וסגירת פינות ישיבה חשופות. פורטל בנייה קלה מציג מידע על סגירות חורף להתאמת הפתרון המתאים והטוב ביותר בשבילך.

סגירות זכוכית היקפיות

חניות לרכב לבית או למשרד עשויות אלומיניום. ניתן להקים חנייה פרטית מקורה לרכב באפשרויות הבאות: גג אלומניום נתמך בקורות ברזל ומשמש להגנה מפני מזג אויר (שמש\גשם) לרכב, נתן להרכיב בהתאמה אישית לפי גודל מקום החנייה המיועד.

פרטים

סגירת מרפסות

בניית וסגירת מרפסת שמש לישיבה מחוץ למבנה בקיץ או בחורף תוך הנאה מושלמת מיכולת מיזוג אויר במרפסת בהתאם לעונות השנה. את מרפסת השמש ניתן לחמם או למזג בהתאם לצורך.לפני סגירת מרפסת מושלמת חשוב להתייעץ עם מומחים לבנייה והקמה של מרפסות שמש, מרפסת שמש חייבת להיות אטומה.

פרטים

סגירת חורף מהי?

"סגירת חורף" היא פתרון הצללה אשר מאפשר למזמין לבנות חדר זכוכית או מבנה המשמש להצללה בחורף וניתן להסרה בתקופת קיץ. דוגמאות רבות ניתן לראות במסעדות ובתי קפה בתקופת החורף בה הם נדרשים לתת פתרון לשטח המסעדה גם בתקופת החורף, סגירות חורף מאפשרות ניצול מלא של שטחי המסעדה\בתי קפה (בפנים ובחוץ) גם התקופות הגשומות הסגריריות.

פרטים

גגות הזזה

גגות הזזה: מערכת סגירת חורף אוטומטית

גגות הזזה הינם חידוש בתחום סגירוף חורף ומהוות פתרון המושלם לסגירה או קירות בתקופות החורף או הקיץ. כיום ישנם בשוק מערכות חדשניות לדוגמא אלו של חברת סיפלן ( SIPLAN ) הספרדית, מובילה עולמית בתחום ייצור מערכות הזזה המתקדמות בהיבט הטכנולוגי ובהיבט העיצובי.

פרטים

גגות מתקפלים

גגות מתקפלים

גגות מתקפלים הינם פתרון הצללה מושלם המאפשר "לקפל" את הגג מתי שרוצים והכניס את אור השמש לתוך המבנה שלך, הגגות עצמם מתקפלים באופן ידני או בלחיצת כפתור בהתאם למערכת המותקנת. כך תקבלו חדר סגור שניתן לפתוח ולקפל מתי שרוצים בלחיצת כפתור

פרטים

חדר שמש

חדר שמש הינו סוג של קירוי מבנה או מרפסת בקירות מזכוכית.חדרי השמש נחשבים למילה האחרונה בעולם האדריכלות והעיצוב – חדרי שמש, חדרים מזכוכית לבתים פרטיים, חדרי שמש לבתי קפה ומסעדות. עבור חדרי שמש ניתן לבנות גגות הזזה מזכוכית, לטובת פתיחה בימים חמים לבחירת הלקוח ,כל מבנה סגור יכול להפוך לחלל מאוורר תחת כיפת השמיים.

פרטים

חדר זכוכית

הקמת חדר זכוכית מקונסטרוקציה של עץ או אלומיניום ובחירת סוג הזכוכית. ניתן לבדוק חדר זכוכית בכל בית עם גינה או שטח מתאים, חדרים אלו מתאימים כחדרי משרד, חדר שנטי, חדר משחקים ועוד. חדר זכוכית איכותי משמש להנה משטחים חשופים בימי הקיץ גם בימי החורף תוך מתן אוירה מושלמת בחורף.

פרטים

סגירות חורף למסעדות

סגירות חורף הפתרון האולטיבמטיבי למסעדות ובתי קפה בתקופה החורף, סגירת חורף או מרפסת שמש לישיבה מחוץ למבנה בתקופת החורף תוך הנאה מושלמת מיכולת מיזוג אויר כגון חימום וקירור לעונות השנה. את סגירות החורף ניתן להזמין בשילוב זכוכית או בדים, באמצעות קונסטורקציה חזקה מאלומיניום ניתן לפרק ולהרכיב את סגירת החורף מידי שנה

פרטים