בריכות ספא ג'קוזי איכותיות פורטל בנייה קלה מידע מקצועי לבניית בריכות ספא (ג'קוזי) לגינה ולבית.

מבחר מוצרי יוקרה לגן ולחצר כגון: מתקני ג'קוזי במבחר גדלים של 2-10 אנשים,סאונות יוקרה ביתיות,בריכות שחייה אווליות ועגולות לגינה בהרכבה מהירה ועוד.

צרו קשר לקבלת יעוץ והצעת מחיר למוצר הגן מתאימים לכם ונציגנו יחזור אליכם בהקדם להתאמת הפתרון המתאים והזול ביותר בשבילך.

ג'קוזי גינה

בריכות ספא רבות מגיעות עם לוח פיקוד ידידותי ופשוט להפעלה. ברוב בריכות הג'קוזי מותקן טיימר, המאפשר לכוון מראש את זמני חימום המים ולווסת את הטמפרטורה הרצויה. כך תוכלו לחזור מהעבודה ולהיכנס ישר לאמבט החמים, מבלי לחכות עד שהמים יתחממו. השימוש בטיימר חיוני שכן בנוסף לנוחות תזמון המים החמים, הוא חוסך משמעותית בחשמל.

פרטים

סאונות

סאונה איכותית המשתמשת בתכונות העץ ושימוש בטכנולוגיית הייצור מאפשרים לנו ליצר סאונות איכותיות ויוקרתיות לפי הזמנה אישית והתאמה מלאה. סאונה בחצר או בגינה אינה מוצר יקר כל כך כבעבר, תענוג גדול הוא לחזור לאחר שעבר עליכם יום מייגע ,זה הזמן לסיים אותו בחוויה בלתי מיוחדת ומרגיעה, פנקו את גופכם עם חדר סאונה יבשה.

פרטים

בריכות שחייה

בריכת שחייה ביתית זולה ממה שחושבים והיא כבר לא מוצר של עשירים בלבד. התקנה\בניית בריכות שחייה לגינה ושילוב טכנולוגיות חדשניות בתחום בריכות שחייה יחודיות ויקרתיות לגינה ולבית.

פרטים

פטריות חימום לגינה

תנורי חימום לגינה בצורת פטריה מאפשרים חימום אזורים פתוחים או אזורי קירוי. פטריות חימום למסעדות ,בתי קפה, בתי מלון , חימום חוץ לגינה ולחצר.
תנורי חימום לגינה מסוג פטרייה הפועל על גז יעיל לפיזור החום בגינה או בחצר בימים קרים.

פרטים

בריכות ספא

ספא ביתי בריאותי המאפשר רמות זרמים שונות ובעל מנוע חזק במיוחד המאפשר הפחתת כאבים. מחפש גם הנאה וגם בריאות? בריכות ספא בריאותיות לגינה מאפשרות לך הנאה מושלמת בבית, בריכות ספא חוויה ובריאות

פרטים

ג'קוזי

אשר מופעלות משאבות המים של מערכת ג'קוזי לגינה, המים נדחסים בלחץ גבוה דרך הפיות ומתערבבים בהן עם אוויר באמצעות מנגנון מיוחד. סילון המים והאוויר המוזרק מן הפיות מערבל את המים בבריכה, ומאפשר עיסוי השרירים המופנים אליו. בבריכות ג'קוזי גדולות מותקנות הפיות בגבהים שונים כדי לאפשר עיסוי לכל שרירי הגוף.

פרטים

מנגל יוקרתי

מנגל יוקרתי כמו של השפים במסעדות הטובות ביותר בעולם. שנם סוגים רבים של מנגלים, החל מהמנגלים הפשוטים ממתכת בהם מניחים פחמים ועד מנגל גינה יוקרתי המפאשר לך לצלות בשר על ידי מבערי אולטרא אדם הפועלים על גז.

פרטים

גרילים

גריל מקצועי בעל רשת מתכווננת לויסות החום, במידות סטנדרטיות או לפי הזמנה. ניתן להשיג גרילים דרום אמריקאים קבועים לגינה והמרפסת או מתקן צלייה \גרילים בעלי רגליות מתפרקות המסייעות להובלה נוחה בגינה ובחצר הבית.

פרטים

עיצוב גינות

עיצוב גינה הפך כבר מזמן לסוג של אומנות בה ניתן לשלב את הצמחייה בהתאם "לחזון" של היוצר והלקוח שמזמין את הגינה. גינה מעוצבת היא דבר יפה וחשוב אך יש להפעיל שיקול דעת בפרמטרים נוספים כאשר אנו באים לעצב את הגינה

פרטים

סורגים

סורגים בהרכבה עצמית ניתן לפרק להעביר לדירה אחרת בקלות (מתאים לדירה שכורה), יתרונות סורגים בהרכבה עצמית ניתנים לפרוק כאשר הילדים גדלים , הפרוק אינו מותיר סימנים על החלון . ניתן להזמין סורג בהתאמה לגודל החלון , כלהסורגים מתאימים לכל גודל של חלון ומיוצרים בגדלים שונים. ניתן להרכיב סורגים בתוך נישה של חלון או באזור המכסה את החלון מבחוץ.

פרטים